1987 yılında Bodrum’da kurulan Bodrum Tenekecilik olarak evinizin ve iş yeriniz için eksiz yağmur olukları baca sistemlerini 20 yıllık tecrübeye sahip personelimizle profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz!

Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda evinizin ve işyerinizin ihtiyacı olan doğru çözümü uygun maliyetle sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, çalışmamız için gerekli ekipmanı sürekli yanımızda taşıyarak gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz. İşleri büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, montaj sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki başarı yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.

Bizi Arayın!

Bodrum şehir merkezinde ve çevre ilçelerdeki eksiz yağmur olukları, ev iş yeri baca sistemleri, jetcap baca sistemleri, havalandırma motorları, krom baca ve davlumbaz sistemleri ve tüm bunların tamir / bakım işleri için bize +90 531 847 44 18 numaralı telefondan ve web sitemiz www.bodrumtenekecilik.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Canlı Destek
Canlı Destek
Bodrum Tenekecilik
Size Nasil Yardımcı olabiliriz.